Certyfikaty jakości dla RIWAL

Certyfikaty jakości

Certyfikaty jakości dla firmy RIWAL. Nie jeden, a aż trzy wyróżnienia. RIWAL – lider w zakresie wynajmu i sprzedaży podestów ruchomych, ładowarek teleskopowych i wózków widłowych nie przestaje się rozwijać.

 

Certyfikat jakości
Certyfikat jakości to ogromne wyróżnienie w tej branży, a RIWAL doskonale zdaje sobie z tego sprawę. I w tym roku ma się czym chwalić, bo uzyskuje potwierdzenie najwyższych standardów działania organizacji zdobywając certyfikaty jakości zintegrowanego systemu zarządzania ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 i OHSAS 18001:2007 wydane przez organizację DNV-GL.

RIWAL Poland z dumą informuje, że uzyskał potrójne certyfikaty jakości

  •         ISO 9001:2015 – Certyfikat Zarządzania Jakością,
  •         ISO 14001:2015 – Certyfikat Systemu Zarządzania Środowiskowego
  •         OHSAS 18001:2007 – Certyfikat Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy

To renoma dla wszystkich
Certyfikaty jakości zostały przyznane dla całej organizacji wraz ze wszystkimi oddziałami na terenie kraju. Certyfikacja została poprzedzona wielowymiarowymi audytami przeprowadzonymi przez akredytowaną jednostkę.

Certyfikaty jakości – do czego służą?
Certyfikat ISO 9001:2015 potwierdza silne zaangażowanie w nieustanne doskonalenie procesów zarządzania w celu zapewnienia najlepszych doświadczeń klienta. Uzyskanie certyfikatów ISO 14001:2015 oraz OHSAS 18001:2007 dowodzi, że bezpieczeństwo, zdrowie i dbałość o środowisko są głęboko zakorzenione w wartościach firmy.

W duchu Lean
RIWAL od wielu lat dba o stały rozwój w każdym aspekcie działalności firmy. Następstwem takiego podejścia było wprowadzenie w całej grupie w 2013 roku programu The Riwal Way zakładającego doskonalenie każdego dni i redukcję strat, opartego o koncepcję zarządzania lean.

Zwinne zarządzanie
The Riwal Way pozwolił na wprowadzenie jednolitych, powtarzalnych systemów i schematów działania, aby niezmiennie zapewniać klientowi stałą wysoką jakość produktów i usług w każdym miejscu na świecie, w którym prowadzą działalność.

W drodze po jakość
Jest więc naturalne, że kolejnym krokiem firmy była chęć wzięcia udziału w procesie, aby uzyskać certyfikaty jakości – certyfikacji ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 i OHSAS 18001:2007.

Zwieńczenie ciężkiej  pracy
Wcale nie było łatwo uzyskać te certyfikaty jakości. Uzyskanie tych trzech certyfikatów jest zwieńczeniem wielomiesięcznej pracy i zaangażowania wszystkich pracowników RIWAL. Skupili oni swoje działania wokół realizacji misji firmy – zapewnienia najlepszych doświadczeń klientów.

Jak do tego doprowadzić?
Można to zagwarantować dzięki optymalnemu zarządzaniu jakością, bezpieczeństwem i higieną pracy w całym procesie wynajmu, sprzedaży i szkoleń. Przejście z sukcesem certyfikacji potwierdza gotowość RIWAL do dostarczania wysokiej jakości rozwiązań do każdej pracy na wysokości.

Okiem ekspertów
Specjaliści ds. BHP w Riwal Poland Sp. z o.o. zwracają uwagę, że najważniejszy we wszystkich obszarach objętych Zintegrowanym Systemem Zarządzania jest zrównoważony rozwój. Strategia przyjęta przez Riwal Holding Group umożliwia właściwą identyfikację obszarów, które wymagają zaangażowania.

Co dalej?
Otrzymanie potwierdzenia implementacji Zintegrowanego Systemu Zarządzania jest dla RIWAL nie tylko powodem do dumy, ale również motywacją do ciągłego doskonalenia w zakresie poprawy bezpieczeństwa pracy, odpowiedzialności za środowisko oraz dostarczenia klientom najlepszych doświadczeń.

Kto dostał certyfikaty jakości?
RIWAL Poland jest jedną z niewielu firm w Polsce zajmujących się wynajmem sprzętu budowlanego do pracy na wysokości, która uzyskała potrójny certyfikat ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2007.

 

Photo credits >>

 

Written By

Dodaj komentarz